Biela stuha  
logo
PREMIÉRA PRE DOSPELÝCH: AMÁLIA DÝCHA ZHLBOKA UŽ O:
Viac informácii
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Archív

Uvedený archív inscenácií a projektov nie je úplný. 
Obsahuje len vybrané tituly a projekty, ktoré svojím významom presiahli regionálny a miestny význam. Získali ocenenie a vzbudili záujem verejnosti.
Boli ojedinelé ako titul, svojím inscenovaním alebo ako projekt spolupráce medzi divadlom a rôznymi partnermi, ktorý doteraz nerealizovalo žiadne slovenské divadlo... viac informácií >>

 

Príbehy malého štoplíka nezbedníka, ktorý len čo vyskočil z fľaše, myslel si, že mu patrí celý svet. Pre deti od 3 rokov.

viacViac informácií

Pre Tatranky a Tatrancov, ktorí/é majú radi/y neuveriteľné dobrodružstvá a vydajú sa s nami na divadelnú cestu po Slovensku. Pre deti od 6 rokov.

viacViac informácií

Hravá klauniáda o silnom priateľstve troch tučniakov, ktorí musia čeliť zložitej a nebezpečnej situácii – veľkej potope sveta. Pre deti od 6 rokov.

viacViac informácií

Všetky cesty vedú do Ríma. Žiadna z nich nevedie ku mne. Skoro dadaistický nárek.

viacViac informácií

Slávna poviedka Franza Kafku v jedinečnom hereckom a réžijnom spracovaní! Po 25 rokoch opäť na Slovensku!

viacViac informácií

Čierna hodinka vás pobaví ženským rozprávaním, nevyhne sa strašidelným príbehom o strigách a strigôňoch. Počas predstavenia ožijú hádanky, i dávno zabudnuté slovenské balady Žltá ľalia, Margita a Besná od Jána Botta a Bezbožné dievky Janka Kráľa.

viacViac informácií

Známy príbeh o prostáčikovi Kubovi, ktorého chcú oženiť kvôli majetku. Inscenácia je výrazná svojou poetikou, využitím rôznych druhov bábok, hereckou interpretáciou, živým spevom a kapelou. Získala najviac cien v histórii divadla a patrí medzi divácky najúspešnejšie hry!

viacViac informácií
<<
<
1 2 3 4 5
> >>