Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Premiéra Európa v korešpondencii

Vo výnimočný deň, v Deň boja za slobodu a demokraciu a 28. výročie Nežnej revolúcie, 17. novembra 2017 sa zavŕšila niekoľkotýždňová intenzívna práca na inscenácii Európa v korešpondencii. Pozvanie na premiérový večer prijali naši vzácni priatelia a vzácne priateľky, spolupracovníci a spolupracovníčky a mnohí diváci a diváčky. Prítomnosť každého a každej z vás si veľmi vážime. Obzvlášť si ceníme návštevu novozvoleného predsedu BBSK, pána Jána Luntera s pani manželkou. Ako prežilo sviatok európskeho rozmeru naše publikum sme si prečítali v knihe ohlasov:

 
"Jedno veľké "ĎAKUJEME" za závan slov, ktoré sú stále aktuálne." 
"Urobili ste nám z obyčajného sviatočného dňa neobyčajný! Ďakujeme."
 
Hoci sa niekoľkotýždňová príprava inscenácie skončila, cesta európskou históriou v sprievode európskych osobností sa len začína. V pondelok 20.11. sa uskutočnia dve predstavenia pre banskobystrické školy. Diváčky a diváci, ktorí a ktoré nestihli inscenáciu uzrieť v premiére, sa môžu tešiť na prvú verejnú reprízu, ktorá sa uskutoční 12. decembra 2017 o 19.00 hod. 
 
Ďakujeme ešte raz celému tvorivému tímu!
A Európe v korešpondencii prajeme mnoho zmysluplných stretnutí so svojimi divákmi a diváčkami. Srdečne vás pozývame na predstavenie!
 
 
 
   
 
   
 
 

EURÓPA V KOREŠPONDENCII

 

Autorka: Iveta Horváthová
Réžia, výprava: Marián Pecko
Dramaturgia: Iveta Škripková, Monika Tatarková
Hudba: Róbert Mankovecký a.h.

 

Účinkujú:
Eva Dočolomanská, Martin Frank a.h., Ivana Kováčová, Marianna Mackurová, Alena Sušilová, Jozef Šamaj, Mária Šamajová, Filip Štrba, Anna Zemaníková