Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Letný program sme ukončili v Piešťanoch a pod šapitó

Víkendovým účinkovaním na festivale Záleská divadelná púť a hosťovaním v Mestskej knižnici v Piešťanoch sme vyčerpali náš letný program pre deti a dospelých. Pod divadelným šapitó, ktoré organizátorom záleského festivalu pravidelne prenajímame, sme 26. septembra zahrali najprv jeden z našich najnovších titulov Africké rozprávky z cyklu Rozprávkovej geografie a neskôr obľúbenú stálicu z repertoáru pre deti Bubácku rozprávku. Napriek horúcemu sobotnému počasiu si každú rozprávku pozrelo viac než 100 detí! 

Nedeľné účinkovanie v Piešťanoch bolo premiérovou udalosťou hneď z dvoch dôvodov: po prvýkrát sme dostali pozvanie k hosťovaniu v piešťanskej mestskej knižnici a titul Židovské rozprávky (premiéra 11.6.2017) sa po úspešnom uvedení doma po prvýkrát predviedol aj mimo domovskej scény. Žartovné príbehy chelmských obyvateľov videlo okolo 70 piešťanských divákov a diváčok v rámci projektu Čarovné svety.
 
 
 
Víkend nabitý rôznorodým divadlom pre deti ukončil Leto s divadlom 2017 a my vás srdečne pozývame na prvé predstavenia pre deti a dospelých už do dobre známych priestorov vily Dominika! 
Ako prvé predstavenie pre deti uvádzame Indiánske rozprávky v nedeľu 17. septembra o 16.00 hod. (viac o predstavení)
V utorok 26. septembra o 19.00 hod. pozývame na obľúbené MOCAD(R)ÁMY, ktoré otvoria divadelnú sezónu 2017/2018 pre dospelých. (viac o predstavení)
 
Divadelná sezóna 2017/2018 s názvom (Na)Ladenie začína už o pár dní!