Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Tento týždeň môžu meninovú akciu využiť:
Matej/Matiáš Frederika Viktor Alexander Zlatica/Zlatka Radomír Albín
Letná zastávka PRVÁ: V Ráztoke po štvrtýkrát, skvele ako vždy

Už takmer tradíciou sa nám stala júlová návšteva neďalekej obce Ráztoka, kde si obyvatelia, obyvateľky každoročne pripravujú oslavu dní obce - Ráztocký sviatok. Tento rok dátum sviatku pripadol na prvú júlovú sobotu 6. 7. Na podnet a pozvanie p. Cimmermana, ktorý je spoluorganizátorom akcie, sme do Ráztoky priviezli našu obľúbenú interaktívnu produkciu Bábkový ateliér - minikurz o animácií , bábkach, ich typoch a vodení, ktoré si publikum môže zažiť na vlastnej koži. Produkcia sa uskutočnila o 11.00 hodine. 
Ateliér vedie bábkoherečka Alena Sušilová, ktorá sa spolu so svojimi drevenými spoluhráčmi tešila veľmi priaznivému prijatiu, najmä od školopovinnej časti publika. Deti sa s bábkami zabávali ešte dlho po skončení oficiálnej časti produkcie. ​Okrem detí z Ráztoky sa podujatia zúčastnili aj rodiny z okolitých obcí, ateliér zažilo asi 60 divákov, diváčok. 
Ďakujeme za priateľské prijatie, ktoré nám Ráztočania a Rázctočanky pripravili (aj za pohostenie vynikajúcim gulášom, ktorý chutil všetkým členom a členkám výpravy!) Tešíme sa na stretnutie opäť v júli pod typickými ráztockými čerešňami.  
 
   
 
Zájazdu sa zúčastnili: Alena Sušilová, herečka, Lívia Pyšná, produkčná, Martin Púpala, technik.
Podľa slov vdúcej výpravy Livky Pyšnej zapísala: Monika Tatarková.
9. 7. 2019