Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN

BDNR V ČASE OHROZENIA

 

BDNR z rozhodnutia BBSK ruší všetky verejné predstavenia v termínoch od 9. marca až do odvolania.

Pracujeme v uzavretom režime.

 

Nečakaná pauza nám zasiahla do programu nasledovne: TU (štatistika zrušených akcií, počet predstavení, počet divákov/diváčok).

 

Divadlo je v rovnakej ekonomickej situácii ako iné sektory hospodárstva SR, vyjadrujeme nádej, že nové vedenia krajiny nájde spôsob ako v budúcnosti riešiť situáciu zapríčinenú karanténou v kultúre.

 

Počas vynútenej umeleckej pauzy volíme náhradný program. Jedným z nich je šitie rúšok.
O akcii informujeme osobitne na našich sociálnych sieťach.

 

Dňa 16.3.2020 sme rozbehli výzvu na šitie rúšok a zber materiálu – archív ohľadom akcie TU. 

 

Od 29. 3. sa divákom, diváčkam prihovárame online cez YouTube, Facebook a web divadla v rámci iniciatívy Internetové divadlo - program online ponuky TU. 

_________

 

Ďakujeme predovšetkým lekárom/lekárkam, sestričkám a všetkým zdravotníkom/zdravotníčkam, a ľuďom v rôznych profesiách, ktorí zabezpečujú obchody, pumpy, lekárne a z titulu svojej funkcie či poslania snažia pomôcť dostať aktuálnu situáciu pod kontrolu.

 

Chceme vyjadriť podporu ľudom a rodinám, ktorých sa ochorenie priamo či nepriamo dotýka.

 

Veríme, že všetci/všetky pochopíme túto nevysvetliteľnú a ťažkú hrozbu, ktorá visí nad Európou, ako memento a poučíme sa...

Veríme, že napriek tejto situácii nám zachováte svoju priazeň a po skončení hrozby nákazy sa opäť stretneme v našom divadle, opäť budeme hrať pre vás.

 

 

Držíme palce. Vaše BDNR.